Dzimšanas dienasSvetki

Dzimšanas dienaDzimšanas dienas svinības ir svētki, ko katrs no mums vēlas izveidot tādu, lai viesi būtu iepriecināti un atcerētos šo pasākumu. Svinību galdam ir liela nozīme, jo slikti paēdis cilvēks noteikti nebūs priecīgs cilvēks. Šeit talkā Jums var nākt “Svētki Jums” ēdinātāju komanda. Dzimšanas dienas un vārda dienas svinības no citiem svētkiem atšķiras ar to, ka tās var notikt gandrīz jebkur – Jūsu dzīvoklī, viesu namā, darba vietā ar kolēģiem vai brīvā dabā. Mēs esam gatavi paēdināt un apkalpot Jūs un Jūsu viesus jebkur, kur Jūs vēlēsieties.

Ko jūs saņemsiet, izvēloties mūsu sniegtos pakalpojumus

Ja vēlaties, mēs varam Jūsu ballītei tikai pagatavot garšīgus ēdienus un tos Jums piegādāt, bet tik pat labi varam arī nodrošināt citus pakalpojumus, piemēram, galdu uzklāšanu, visu nepieciešamo inventāru (galdus, krēslus, galdautus, traukus utt.), laipnu apkalpošanu, bufetes tipa bāru ar vienmēr smaidīgu un profesionālu bārmeni, kurš uzjauks jebkādu kokteili, ko Jūsu viesi gribēs noprovēt.

Varam palīdzēt arī ar piemērotu telpu atrašanu, telpu dekorācijām, māksliniekiem utt. Jums tikai atliek izvēlēties, ko vēlaties likt viesiem galdā. Varam pagatavot gan dažas, sīkas uzkodiņas, gan uzcept šašliku, gan nodrošināt pamatīgu maltīti visas nakts garumā. Pasākuma kulminācijā varam piedāvāt viesiem gardu dzimšanas dienas torti vai klinģeri kopā ar kafiju vai šampanieti.