Our clientsSvetki

Events organized by “Svētki Jums”

We serve and cater wide range of events anywhere in Latvia. Our customer base is very wide. These are event organizers, family with children, young couples and their relatives, seminar visitors, friends, companies, students, athletes, ministries, local governments and public authorities, service providers, offices, banks, artists, associations and other organizations and lots of others.

Some of our major customers (the list will be updated soon with our customer feedback):

Klubs “Godvil”

Sadarbība ar klubu “Godvil” norit kopš 2013. gada. Nodrošinām banketu klāšanas pakalpojumus dažādiem uzņēmumiem kluba telpās, un ikreiz pasākumu apmeklētāji ir ļoti apmierināti ar “Svētki-Jums” sniegtajiem pakalpojumiem. Klubā “Godvil” tiek apkalpoti banketi sākot no 200 līdz pat 2000 cilvēkiem. Nodrošinām pilna servisa ēdināšanu un apkalpošanu.

Storent

Ilgstoša sadarbība izveidojusies uzņēmumu “Storent”. “Svētki Jums” komanda jau vairākus gadus apkalpo šo uzņēmumu Ziemassvētku ballēs, kur tiek nodrošināti “sēdošo” galdu klājumi, kā arī karsto ēdienu pasniegšana, apkalpojot viesus pie galdiņiem. Katru gadu tiek izveidoti vairāki bāri, kas viesus priecē ar dažādiem interesantiem dzērieniem un kokteiļiem. Ar šo uzņēmumu “Svētki Jums” sadarbojas arī nelielās kafijas pauzēs, dzimšanas dienas svinībās un citos pasākumos.

Rietumu Banka

2014.gadā Svētki Jums organizēja un nodrošināja ēdināšanas pakalpojumus Latviešu Biedrības namā Rietumu bankas uzņēmumam. Balles tematika bija filma “12 krēsli”, ko ievēroja gan 1000 pasākuma viesi savā apģērba izvēlē, gan mēs, ēdinātāšanas uzņēmuma darbinieki, kā arī atbilstoši pieskaņots galda noformējuma dizains un dzērienu piedāvājums. Greznās svinības norisinājās līdz rītam un visa pasākuma garumā mūsu profesionālais personāls rūpējās par viesu labsajūtu.

SIA „Valtek”

Pirmais liela mēroga pasākums bija SIA “Valtek” 15 gadu jubilejas pasākums, kuru apmēklēja 1000 viesi. Tā kā viesu skaits pasākumā bija ievērojams visa pasākuma laikā tika nodrošinātas vairākas vietas, kurās viesi varēja saņemt gardos “Svētki Jums” ēdienus.

A/S „Seesam Latvija”

A/S „Seesam Latvija” Ziemassvētku balle tika organizēta disko stilā ar 300 pasākums viesiem. “Svētki Jums” nodrošināja bagātīgu karsto un auksto ēdienu izlasi. Pasākuma viesi tika sagaidīti ar gardiem welcome drinkiem, vakara gaitā ikviens varēja baudīt gan karstos ēdienus, gan aukstās uzkodas, izvēloties tos no bagātīgi klātiem svētku mielasta galdiem, kuri tika regulāri papildināti. Par viesu labsajūtu rūpējās vairāki viesmīļi un bārmeņi.

„Valsts vides dienests”

Ēdināšanas pakalpojumu sniegšana Valsts vides dienesta  Starptautiskās Baltijas jūras naftas avāriju seku likvidācijas mācību ”BALEX DELTA 2009” dalībniekiem. Pasākums norisinājās Rīgas pasažieru ostā, brīvā dabā, Daugavas krastā. Tika uzstādīta liela telts, kurā bija dažādi priekšnesumi, ministru uzrunas un, protams, „Svētki-Jums” sarūpēta maltīte gan ar siltajiem, gan aukstajiem ēdieniem, ko baudīja 200 pasākuma viesi.

SIA „Filter”

Sadarbojoties ar svinību aģentūru uzņēmumam SIA “Filter” tika sarūpēta lieliska balle, kurā piedalījās ap 200 viesu. Pasākuma programma bija iespaidīga un “Svētki Jums” komanda pielāgojās pasākumā dominējošai baltajai krāsai – balti galdi, krēslu pārvalki, gari galdauti, galda svārki un arī apkalpojošā personāla uniformas. Banketa galdu – furšeta veidā, viesi varēja baudīt līdz pat rītam, tik pat ilgi darbojās arī bārs, kurā tika sarūpēti dažādi gardi kokteiļi un citi dzērieni.

Valsts A/S „Latvijas Dzelzceļš ”

Valsts iestādē A/S „Latvijas Dzelzceļš ” ēdināšanas pakalpojumi dažādos semināru un konferenču ietvaros ir nepieciešami ļoti bieži. Pēc pirmās mūsu sadarbības reizes “Latvijas Dzelzceļš” bija apmierināti ar mūsu pakalpojumu augsto kvalitāti un un šobrīd uzņēmums ir izvēlējies no visiem pakalpojumu sniedzējiem tieši mūs -„Svētki-Jums” kolektīvu, kafijas paužu organizēšanā. Sadarbība ilgst jau vairākus gadus un šo gadu laikā ir bijušas daudzas, dažāda mēroga kafijas pauzes: sākot ar 10 cilvēku kafijas pauzi, kurā nepieciešama tikai kafija, tēja, minerālūdens, sula, kūciņas, cepumi un pīrādziņi un turpinot ar lielām kafijas pauzēm, kur viesiem tiek piedāvāti arī siltie ēdieni, atsevišķām kafijas pauzēm pat vairākas reizes dienā. Tas atkarīgs no kafijas paužu formāta un ilguma.

A/S „Grindex”

Ar A/S „Grindex” sadarbība tika uzsākta 2009 gada pavasarī. Vairāku mēnešu laikā tika noorganizētas vairāk kā divdesmit kafijas pauzes semināros, kas notika īpaši izvelētā vietā – LU Botāniskajā dārzā, kas piešķīra pasākumam īpašu atmosfēru.

A/S „Olainfarm”

A/S „Olainfarm” kafijas pauzes tika organizētas, nodrošinot tās ar daudzveidīgiem ēdieniem, nepieciešamo inventāru un gardu, siltu kafiju. Lai gan šajās kafijas pauzēs viesu skaits bija tikai 10 personas, “Svētki Jums” nodrošināja kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu atbilstoši klienta vēlmēm.

„Latvijas zvērinātu tiesu izpildītāju padome”

Sadarbojoties ar Latvijas zvērinātu tiesu izpildītāju padomi tika organizēta kafijas pauze 100 cilvēkiem ar skaisti klātu furšeta galdu. Kafijas pauzes laikā viesi varēja baudīt kafiju, tēju, kūciņas, un dažāda veida uzkodas.

“G4S”

Apsardzes uzņēmuma G4S gada balles svētku mielasta nodrošināšana 400 personām ar siltajiem ēdieniem, aukstajām uzkodām un deserta pasniegšanu.