Īpašie gadu mijas piedāvājumiSvetki

korporativais-pasakumsSvinības uzņēmumā ir lielisks veids, lai saliedētu kolektīvu, stiprinātu attiecības ar partneriem un klientiem, uzlabotu saprašanos starp kolēģiem un atzīmētu sasniegumus un radītu īpašus svētku mirkļus un noskaņu.

Vai vēlaties gadu mijā sevi  un savus viesus palutināt ar ko gardu, neredzētu un daudzveidīgu? Svētki Jums komanda ar lielāko prieku Jums palīdzēs, nodrošinot profesionālu un laipnu servisu. Esam sarūpējuši jaunus gadu mijas ēdienkaršu piedāvājumu, kā arī šogad papildus piedāvājam īpaši Jūsu pasākuma tēlam pielāgotu galda dizaina noformējumu atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Ko jūs saņemsiet izvēloties mūsu sniegtos pakalpojumus

Piedāvājam palīdzēt Jums ar saviem pakalpojumiem gan nelielā korporatīvajā pasākumā, gan lielās uzņēmumu ballēs ar vairākiem simtiem viesu. Sākot no vienkāršas ēdienu piegādes ofisā līdz grezniem svētku galdiem ar atsevišķiem galdiņiem un pilnu viesmīļu apkalpošanu. Protams iespējams noorganizēt arī izbraukuma bāru, kurā Jūsu viesiem mūsu bārmeņi pagatavos gardākos kokteiļus.

Sazinieties ar mums – norunāsim tikšanos un atradīsim tieši Jums vislabāko risinājumu! Izvēlieties “Svētki – Jums” un svētki tiešām būs Jūsu. Lūgums veikt rezervācijas laicīgi, kamēr Jums vēlamais datums vēl ir pieejams.

Personalizēts galda dizaina noformējums

svetki-jums-dizaina-galdsimg_6666Svētki Jums komanda piedāvā jaunu un īpašu pakalpojumu, kas piešķirs svētkiem īpašu noskaņu un radīs Jūsu viesiem patīkamas emocijas.  Par galda personalizēto dizainu parūpēsies profesionāļi, kam tā ir sirdslieta, un mēs varam garantēt, ka tas atsvaidzinās Jūsu svētku noskaņu. Lai vienotos par šī pakalpojuma pasūtīšanu un precīzām detaļām, lūdzam sazināties ar mūsu banketu menedžeriem.

Kā zināms, ja viesi būs gardi paēduši – vakars jau būs par 80% izdevies!

Uz tikšanos svētkos!

Ar cieņu,
Svētki Jums komanda

Gadu mijas piedāvājumi

Gadu mijas piedāvājums Nr1 – 26.50 EUR no personas

Gadu mijas piedāvājums Nr2 – 28.50 EUR no personas

Gadu mijas piedāvājums Nr2 – 33.50 EUR no personas

Pasūtīt kādu no ēdienkartēm:

Pasūtījuma Forma
[contact-form-7 id=”3483″ title=”Gadu mijas menu”]