KāzasSvetki

šampanieša piramīda un kāzu torteKāzu mielasts ar “Svētki Jums” būs izdevies. Mēs piedāvājam visdažādākos risinājumus Jūsu kāzām, sākot ar šampanieša un uzkodiņu pasniegšanas pie baznīcas un beidzot ar grandiozām vakariņām, šampanieša piramīdu un brokastīm rīta agrumā.

Ja Jūs izvēlēsieties mūs kā savus kāzu galda klājējus – Jūs to noteikti nenožēlosiet, jo Jūs un Jūsu kāzu mielasta viesi būsiet labi un gardi paēduši un noteikti apmierināti. To mēs garantējam!

Ko jūs saņemsiet izvēloties mūsu sniegtos pakalpojumus

Kāzas ir vieni no svētkiem, kuru rīkošanai nepieciešami lieli finansiālie resursi, tādēļ mēs piedāvājam:

  • Augstas klases apkalpošanu un uz kāzu galda gardākos kāzu ēdienus par saprātīgu cenu.
  • Kopīgiem spēkiem vienosimies par ēdienu sortimentu, apkalpojošo personālu un varbūt kādu šovu no viesmīļu, bārmeņu puses.
  • Mūsu profesionālā pavāru un apkalpotāju komanda parūpēsies, lai Jūsu viesi būtu paēduši un kāzu galds būtu uzklāts godam.
  • Kopīgiem spēkiem izvēlēsimies krāsas un kompozīcijas, ko vēlēsieties redzēt galda noformējumā, izrunāsim apkalpojošā personāla skaitu un citas nianses.
  • Pieredze kāzu galdu klāšanā mums ir liela, tāpēc varam dalīties šajā pieredzē arī ar Jums un kopīgiem spēkiem radīt tieši tādu kāzu galdu, kāds nepieciešams tieši Jūsu kāzām.
  • Protams varam palīdzēt izvēlēties arī svinību telpas, ka arī ieteikt kādu labu kāzu muzikantu, kas mums iepaticies citās kāzās, vai arī nodrošināt Jūs ar ziediem.
  • Varbūt, ja vēlēsieties – izveidosim atsevišķu bāru, kurā viesiem tiks pagatavoti garšīgi kokteiļi.
Dažādi risinājumi atbilstoši jūsu vēlmēm

Piedāvājam dažādus risinājumus, sākot ar vienkāršām kāzām, kas neprasīs lielus līdzekļus, līdz pat grandiozām kāzām, kurās tiek pasniegti izsmalcināti ēdieni, un arī telpas un galda noformējums vistiešākajā veidā atbilst šim vārdam – grandiozs.

Bet ja vēlaties uzreiz pēc ceremonijas doties kāzu ceļojumā un kāzu viesus tikai uzcienāt ar šampanieti un nelielām uzkodām pie baznīcas, arī šajā gadījumā “Svētki Jums” var nākt Jums palīgā visu noorganizējot.

Viss ir Jūsu rokās – palīdzēsim jums noorganizēt tādas kāzas, kādas vēlaties tās redzēt. Piemēram, tādas, kurās ir gan uzkodas un šampanietis pie baznīcas, kam vēlāk seko gards kāzu mielasts un visubeidzot atsvaidzinošas brokastis kāzu galdā no rīta. Protams to visu mēs nodrošinām visaugstākajā kvalitātē.

Sazinieties ar mums, norunāsim tikšanos un visu izrunāsim, jo arī mēs esam ieinteresēti, lai mūsu klienti (tātad Jūs) būtu apmierināti un laimīgi.

Izvēlaties “Svētki Jums” un Jūsu kāzu mielasts būs gards un izdevies!

Kāzu mielasts: ēdienkaršu piedāvājumi kāzu galdam

Nr 1 – Kāzu mielasts (vakariņas) – 19.90 EUR no personas

Nr 2 – Kāzu mielasts (vakariņas) – 27.90 EUR no personas

Nr 3 – Kāzu mielasts (vakariņas) – 32.90 EUR no personas

Nr 4 – Kāzu mielasts (vakariņas un brokastis) – 29.90 EUR no personas

Nr 5 – Kāzu mielasts (vakariņas un brokastis) – 35.50 EUR no personas

Nr 6 – Kāzu mielasts (vakariņas un brokastis) – 40.50 EUR no personas

Nr 7 – Kāzu galds (uzkodas pie baznīcas) – 5.50 EUR no personas

Nr 8 – Kāzu galds (uzkodas pie baznīcas) – 8.50 EUR no personas

Nr 9 – Kāzu galds (uzkodas pie baznīcas) – 13.90 EUR no personas

Pasūtīt kādu no kāzu ēdienkartēm

Pasūtījuma Forma
[contact-form-7 id=”3386″ title=”Kāzu mielasta ēdienkartes”]