Korporatīvie pasākumiSvetki

Korporatīvo svētku torteSvinības uzņēmumā ir lielisks veids, lai saliedētu kolektīvu, stiprinātu attiecības ar partneriem un klientiem, uzlabotu saprašanos starp kolēģiem utt.

Mēs Jums piedāvājam banketu galdu klāšanu ar gardiem ēdieniem Jūsu uzņēmuma korporatīvajā pasākumā, neatkarīgi no tā vai tā ir neliela ballīte tuvāko kolēģu lokā birojā vai citās telpās, vai lielas svinības un ballēs ārpus uzņēmuma telpām.

Sarūpēsim Jums vislabāko maltīti un nodrošināsim ļoti kvalitatīvu servisu par lieliskām cenām.

Kādus pasākumus mēs apkalpojam

Bieži mūsu klienti, dažādi uzņēmumi un iestādes, izvēlas izmantot „Svētki Jums” pakalpojumus – banketu galdu klāšanu un apkalpošanu – dažādās lielākās un mazākās svinībās uzņēmumā.

Biežākie svētki, kurus cilvēki atzīmē darbavietā – Ziemassvētku un Jaunā gada balles, priekšnieka vai cita darbinieka vārda un dzimšanas dienas svinības, uzņēmuma jubileja, Jāņi, sieviešu diena, dažādu sasniegumu un panākumu atzīmēšana.

Kāpēc izvēlēties tieši mūs

Ja vēlaties tiešām labi paēst, tad Jūs noteikti nenožēlosiet, ja izvēlēsieties tieši mūsu pakalpojumus.

  • Mes saklāsim gardus un skaistus furšeta galdus vai apkalposim Jūs Jūsu sēdvietā.
  • Neatkarīgi no izvēlētā banketa veida – nodrošināsim Jums augstas kvalitātes servisu un lieliskus ēdienus.
  • Ja nepieciešams, varam papildus ar savu sadarbības partneru palīdzību noorganizēt citas svarīgas balles nianses: telpas, ziedus, māksliniekus, dekorācijas utt.

Ja vēlaties, lai „Svētki Jums” komanda sarīko Jums kārtīgu maltīti Jūsu korporatīvajā pasākumā, zvaniet vai rakstiet mums.

Mēs aizbrauksim pie Jums, uzklausīsim Jūsu ieceres un kopīgi izlemsim, kas tieši Jūsu svinībās būtu vislabākais un piemērotākais.