Par mumsSvetki

korporativais-pasakums-LBN“Svētki Jums” ir banketu klājēju komanda, kas piedāvā klientiem banketu keiteringu – izbraukuma ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Mūsu profesionālā komanda darbojas nu jau devīto gadu, bet pašu darbinieku pieredze šajā sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu nozarē ir krietni ilgāka, iepriekš darbojoties citās organizācijās. Apkalpojam, organizējam un rīkojam visdažādākos Jūsu svētkus, sākot ar dārza ballītēm un dzimšanas dienas svinībām un beidzot ar korporatīviem pasākumiem, greznām ballēm un kāzām. Piedāvājam klāt galdus Jūsu telpās Rīgā vai arī citur Latvijā. Aizvadīto gadu laikā kā ēdināšanas uzņēmums esam strauji attīstījušies un esam ieguvuši pieredzi gan lielāku, gan mazāku banketu, svinību un svētku rīkošanā.

Ar 2017. gadu esam kļuvuši par oficiālajiem Rīgas Latviešu biedrības nama ēdinātājiem. Vairāk – http://www.rlb.lv/banketu-serviss-svetki-jums

„Svētki Jums” mērķis būt starp labākajiem Rīgas banketu apkalpošanas servisiem. Uzņēmuma prioritātes ir augsta ēdienu un apkalpošanas kvalitāte par klientam pieņemamu cenu. Mēs varam lepoties ar to, ka mūsu gatavotā produkcija vienmēr ir svaiga, jo katram pasākumam nepieciešamās izejvielas tiek iepirktas individuāli. Ēdienu gatavošanas procesā tiek izmantoti vietējie Latvijas produkti, kas garantē to, ka mūsu ēdieni ir ar nevainojamu garšu, kas ir viena no lielākajām “Svētki Jums” priekšrocībām.

„Svētki Jums” komandā darbojas jauni un izdomas bagāti cilvēki, kā arī pamatīgu pieredzi guvuši profesionāļi, tāpēc kopīgiem spēkiem varam īstenot ikvienu Jūsu ieceri, jo mums ir svarīga ikviena klienta vēlme.

Izvēlieties “Svētki Jums” un Jūs izjutīsiet, ka Svētki tik tiešām ir Jums!