Par mumsSvetki

korporativais-pasakums-LBN“Svētki Jums” ir banketu klājēju komanda, kas piedāvā klientiem banketu keiteringu – izbraukuma ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Mūsu profesionālā komanda darbojas jau kopš 2007. gada, klājot galdus klientu izvēlētās telpās Rīgā vai citur Latvijā. Apkalpojam, organizējam un rīkojam visdažādākos svētkus, sākot ar dārza ballītēm un dzimšanas dienas svinībām un beidzot ar korporatīviem pasākumiem, greznām ballēm un kāzu mielastiem.


„Svētki Jums” misija ir būt starp labākajiem Latvijas banketu apkalpošanas servisiem. Uzņēmuma prioritātes ir augsta ēdienu un apkalpošanas kvalitāte par klientam pieņemamu cenu. Mēs varam lepoties ar to, ka mūsu gatavotā produkcija vienmēr ir svaiga, jo katram pasākumam nepieciešamās izejvielas tiek iepirktas individuāli. Ēdienu gatavošanas procesā tiek izmantoti vietējie Latvijas produkti, kas garantē to, ka mūsu ēdieni ir ar nevainojamu garšu, kas ir viena no lielākajām “Svētki Jums” priekšrocībām.

„Svētki Jums” komandā darbojas jauni un izdomas bagāti cilvēki, kā arī pamatīgu pieredzi guvuši profesionāļi, tāpēc kopīgiem spēkiem varam īstenot ikvienu Jūsu ieceri.

Izvēlieties “Svētki Jums” un Jūs izjutīsiet, ka Svētki tik tiešām ir Jums!