“Svētki Jums” jaunās mājas Rīgas Latviešu biedrības namāprieks

Mums ir lieliski jaunumi!

Esam pārcēluši savu banketu ražotni uz vienu no nozīmīgākajām ēkām Latvijā – Rīgas Latviešu biedrības namu, jeb tautā sauktu par “Māmuļu”.
Turpmāk saviem klientiem kļūsim vēl pieejamāki – sasniedzamāki, jo telpas atrodas pašā Rīgas centrā – Merķeļa ielā 13, iepretim Vērmanes dārzam.

Biedrības nama pagrabiņā esam atvēruši arī latvisku krogu/restorānu “Merķelis“, kurā var kārtīgi papusdienot vai pavakariņot, nobaudīt kādu no 29 aliem un piedalīties kādā tautiskajiem vai muzikālajiem pasākumiem. Ar “Merķeļa” piedāvājumu aicinām iepazīties tā mājas lapā, kā arī sekojot jaunumiem Facebook lapā.

Sadarbībā ar Rīgas Latviešu biedrības namu, turpmāk piedāvāsim Jums ne tikai gardus ēdienus, bet arī telpas Jūsu svinībām. Ar telpu izcenojumiem varat iepazīties šajā saitē – http://www.rlb.lv/index.php?p=8924&lang=1509

Rekomendējam tieši šīs telpas kā savu svinību vietu vairāku iemeslu pēc:
1. Atrašanās vieta – viegli nokļūt ar sabiedrisko transportu vai kājām.
2. Vēsturiska un latviešu tautai svarīga vieta.
3. Telpu nomas izmaksās ir iekļauts viss inventārs, kas pieejams namā – galdi, krēsli, gaismas, skaņa (par specifikāciju lūgums interesēties atsevišķi Biedrības namā)
4. Turpmāk gardos ēdienus šajā namā gatavos un pasniegs profesionāļi ar 10 gadu pieredzi banketu klāšanā – “Svētki Jums” komanda.

Izvēlieties Rīgas Latviešu biedrības namu kā vietu savam pasākumam un “Svētki Jums” kā ēdinātājus tam un mēs garantējam, ka Jūsu svētki būs tiešām svinīgi un izdevušies.

Uz tikšanos!