Šampanieša piramīdaSvetki

šampanieša piramīda kāzāsJa vēlaties iepricināt sava pasākuma viesus ar ko neierastu un skaistu, iesakām Jums šampanieša piramīdu. Tā būs viena no vakara naglām kāzās, jubilejās, ballēs, saviesīgā banketā, svinībās un citos svētkos. Ja vēlēsities, varēsiet ņemt dalību šampanieša pildīšanā augšējā glāzē un ar sajūsmu vērot, kā šampanietis skaisti satek pārējās glāzēs.


Īpašais šī brīža piedāvājums: ja pasūtīsit savam pasākumam mūsu ēdināšanas pakalpojumus vismaz 150 EUR vērtībā, saņemsiet 20% atlaidi šampanieša piramīdai.

Šampanieša piramīdas izmaksas
Šampanieša piramīdas cenas ar dzirkstošo vīnu – “Rīgas pussaldais šampanietis”

Papildus šampanieša piramīdas cenai nāks transporta izmaksas (Rīgā – 10 EUR; ārpus Rīgas 0,50EUR par 1km). Ja vēlaties pasūtīt šampanieša torni savā pasākumā, sazinieties ar mums. Ir iespēja arī noorganizēt lielāku vai mazāku šampanieša glāžu piramīdu, vai arī citas formas, piemēram, trijstūrveida. Papildus dekoram un garšai varam katrā glāzē ielikt pa kokteiļķirsītim. Cenā iekļauti: glāzes, galdauts, galda svārki piramīdas galdam, viesmīļa pakalpojumi uz 1h, kurš sagatavos piramīdu un pēc tam to novāks. Ja izvēlaties piramīdu ar savu šampanieti, tad rekomendējam sarūpēt uz katrām 5 glāzēm 1 pudeli.

Pasūtiet šampanieša piramīdu un patīkami pārsteidziet savu svinību viesus!